Dodaj Temat
W 30 sekund bez rejestracji!

Wejdź na Czat (107 Online)
Czatuj z nieznajomym!

Poznam osobę...

Poznam osobę z którą można porozmawiać o wszystkim i o niczym. Osobę dla której rozmowy o życiu są ciekawsze niż samo życie… >>

14.7K Wyświetleń

52 Odpowiedźi

Mam 23 lata i szukam chłopaka

Szukam kogoś inteligentnego, spokojnego, myślącego przyszłościowo... Opisz siebie w wiadomości. >>

30.4K Wyświetleń

103 Odpowiedźi

Szukam ludzi 40+

Witam, szukam ludzi do popisania w przedziale wiekowym 40-50 lat, chętnie z okolic Wrocławia , lecz niekoniecznie. >>

19.8K Wyświetleń

43 Odpowiedźi

Szukam przyjaciół

Szukam przyjaciół, brakuje mi kogoś z kim mogę się pośmiać i porozmawiać na każdy temat.. Tak po prostu na luzie. Jeśli… >>

12.7K Wyświetleń

65 Odpowiedźi

Przyjaciel

Hey! Mam na imię Natalia. Szukam osoby, z którą da się pogadać o wszystkim i niczym. Takiej swojej bratniej duszy. Bo bez… >>

29.7K Wyświetleń

192 Odpowiedźi

Tak na poważnie...

Cześć. Szukam chłopaka mniejsięcej w moim wieku czyli 18 lat.  byłoby mi miło gdyby któryś się szybko zgłosił. >>

10.9K Wyświetleń

48 Odpowiedźi

Młodej szukam

Cześć jestem Wojtek i nie długo będę mieszkał w okolicach Poznania, mam 19 lat, ćwiczę sporty walki, uwielbiam chodzic na… >>

11.8K Wyświetleń

37 Odpowiedźi

Szukam prawdziwej przyjaciółki

Okolice Warszawy.  Kazdy kto znalazl przyjazn, znalazl jedna z cenniejszych skarbow w zyciu. Ja rowniez jej poszukuje.… >>

6.6K Wyświetleń

21 Odpowiedźi

Szukam Oli

Szukam oli z Kielc pisalismy dosc dlugo. Leze w szpitalu mam nadzieje ze sie odezwiesz cos nas rozlaczylo >>

5.1K Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Szukam koleżanki

Hej mam na imie Damian, mam 22 lata. Mieszkam w Warszawie. Szukam koleżanki do popisania, wspólnego wyjścia i moze coś jeszcze >>

3.8K Wyświetleń

12 Odpowiedźi

loading...