Dodaj Temat
W 30 sekund bez rejestracji!

Wejdź na Czat (113 Online)
Czatuj z nieznajomym!

Doskwiera Tobie samotność? Niska samoocena? Inne Kłopoty?

Cześć!Słyszałam, że jestem dobra w zmienianiu ludzi na lepsze, albo pomaganiu im. Jeżeli chcesz spróbować, to chętnie oddam… >>

190 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Pogadać muszę z kims

Hej chcem z kimś pogadać z kimś w wieku 25 33 lata z kimś co poważnie myśli o życiu i może poradzić podtrzymać na duchu >>

828 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Szukam przyjaznej duszy.

Cześć. Mam na imię Iza i mam 20 lat. Nie jestem osobą ciekawą, śmieszną czy wygadaną. Ostatnio moje zainteresowania się… >>

581 Wyświetleń

7 Odpowiedźi

Przyjaźń (Warszawa)

Sukam jakiejś przyjaciółki do popisania o wszystkim i o niczym,brakuje mi rozmów ,zwierzania się własnie takiej osobie a… >>

331 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Chętnie porozmawiam i wysłucham...

Mam na imię Agata mam 29 lat. Jestem osoba z którą można porozmawiać na każdy temat. Nie jestem desperatką szukającą… >>

521 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Porozmawiajmy

Cześć wszystkim,Szukam przyjaciółki/przyjaciela... Nie wiem, czy ten czat to the jest to miejsce ale warto spróbować. Jeśli,… >>

336 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Szukam bratniej duszy :)

Szukam przyjaciół, nie romansów i seksu. Mam 42 lata i wrażenie, że nic mnie już dobrego w życiu nie spotka. Jestem na życiowym… >>

494 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Szukam dziewczyny do pogadania o wszystkim i niczym

Cześć,mam na imię Kacper i mam 22 lata. Poszukuje nietuzinkowej kobiety do rozmowy o wszystkim i niczym. Potrzebuje kogoś… >>

459 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Znajomość

hej jestem maciek 23 lata,życie introwertyka daje mi wyraźnie znaki, że samotność to moje przeznaczenie, i to właśnie… >>

371 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Popisze,poznam chłopaka

Przychodze z pracy i chciałabym z kimś popisać z kimś kto ma czas i ochotę. Napisz,jeżeli posiadasz takie warunki mysterious09@wp.pl >>

408 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...