Dodaj Temat
W 30 sekund bez rejestracji!

Wejdź na Czat (122 Online)
Czatuj z nieznajomym!

Autoagresja

10 Odpowiedźi 1.3K Wyświetleń Wasze problemy

Cześć mam problemy z autoagresją. Zawsze kiedy wydarzy się coś co sprawia mi bół psychiczny sięgam po coś ostrego i po prostu się tne. Ostatnio zrobiłam to nawet tak o bez powodu dlatego boje się, że stało się to juz uzależnieniem a nie chce tego. Naprawde bardzo chciałabym z tym skończyć. Prosze o jakąkolwiek pomoc.


Kordian
3 Lata Temu
Witaj, mam na imię Kordian. To co piszesz brzmi poważnie i groźnie. Na początku polecałbym substytut. Np. Zacznij biegać, albo przy następnej sposobności zjedz czekoladę. Za mało wiem, żeby próbować dać Ci lepszą wskazówkę. Z pewnością czujesz się samotna i być może brakuje Ci miłości, uwagi, czasu. Jeśli to co mówię jest sensowne to odpisz. 
Anonim
3 Lata Temu
Tak to brzmi bardzo sensownie 
Anonim
3 Lata Temu
Cześć, Dlaczego to robisz? Coś w twoim zyciu złego się stało? Chcesz się wygadać, mieć kogoś z kim mozesz porozmawiac anonimowo? Tez szukam takiej osoby. Tez mam swoje problemy. Masternox@wp.pl napisz
Angelika
3 Lata Temu
Cześć, jestem Angelika. Może na początek warto się zastanowić kiedy zaczęłaś to robić i co było czynnikiem do popchnięcia Cie w daną stronę. Dobrze, że dostrzegłaś problem i chcesz coś z tym zrobić to dobry kierunek tak jak rozmowa, czy to co powyżej Kordian proponuje. Zamiast chwytać coś ostrego "chwytaj" buty, jedzenie :smile: Pozdrawiam.
Peter
3 Lata Temu
Cześć, znam to, jak chcesz to możemy pogadać, może coś pomogę, doradze, mój mail Gomez95@onet.pl
Szymon
3 Lata Temu
Heja,


wiem ogółem o czym mówisz, sam przez to przechodziłem. Mogę spróbować Ci pomóc-a przynajmniej bardzo bym chciał 

AK
3 Lata Temu
Hej, mam podobne myśli. Jeśli chcesz pogadać napisz na 2781013
Andrzej
3 Lata Temu
Tego typu zaburzenia wymagaja pomocy specjalisty, zglos sie do terapeuty w swojej lokalnej klinice lub skontaktuj sie ze swoim lekarzem i popros o skierowanie. W razie pytan i porad, daj mi znac.
Ania
3 Lata Temu
Możesz cierpieć na zaburzenia osobowości lub nawet chorobę dwubiegunową. W każdym razie potrzebujesz pomocy i wsparcia. Proszę Ciebie skieruj się do psychologa, możliwe, że nawet będzie wzięty pod uwagę pobyt w szpitalu psychiatrycznym - zależy na co chorujesz. Wcale nie brakuje ci miłości, przyjaźni, Istnieją osoby samotne, które nie robią sobie krzywdy. Jak chcesz porozmawiać na ten temat możesz skontaktować się ze mną
Agnieszka
3 Lata Temu
Myślę, że Cię rozumiem... również przez to przechodziłam... trwało to trzy lata. Coś takiego jest strasznie trudne. Pamiętam, że kradłam ojcu żyletki, które zawsze miałam przy sobie. Nikt o tym nie miał prawa się dowiedzieć, ale nie wyszło. W szkole ślady zobaczyła znajoma z klasy, po tym jak się dowiedziała często zaczęłyśmy razem wychodzić, żeby się napić, a następnie razem się okaleczałyśmy. To trwało... Ale po czasie wzajemnie się z tego bagna wyciągnęłyśmy.
loading...