Dodaj Temat
W 30 sekund bez rejestracji!

Wejdź na Czat (124 Online)
Czatuj z nieznajomym!

Wirtualny ktoś.... obecność bez obecności.

3 Odpowiedźi 1.0K Wyświetleń Ogólne

Szukam osoby 35+ z którą mogłabym normalnie popisać, powymieniać się zdaniami. Sam dialog bazujący na literkach. Po prostu fajnie poznać wirtualnie osobę, do której raz na jakiś czas można coś napisać. Jeżeli to akceptujesz skontaktuj się, nie liczę na wiele i tego samego oczekuję po Tobie. Żadnych spotkań, rozmów telefonicznych czy sex rozmów. Podteksty ze smakiem w dobrym guście zdarzają się nawet w życiu codziennym. Umiar i porządek, anonimowość. Może poszerzymy nawzajem swoje horyzonty myślowe. Słowa potrafią dawać... jednak potrafią też zabierać... Szukam osoby, która bezinteresownie potrafi dać, wesprzeć, skrytykować kiedy trzeba. Szukam kogoś normalnego, a zarazem nienormalnego. Sama mam 30+ lat, Joasia. Tyle powinno wystarczyć. kontakt wyłącznie e mailowy:  joanna.jak@op.pl Może znajdzie się jakaś dobra, nieczysta dusza- bo nie ma w życiu ideałów. 


Mariusz
3 Lata Temu
Hej. Jestem Mariusz. Jeśli Twoja propozycja jest aktualna to czekam na kontakt z Twojej strony. Szukam dokładnie tego samego co Ty. Wygląda na to,  że spadasz mi z nieba. Pozdrawiam.
dobra dusza
3 Lata Temu
Mariuszu a namiar? Popatrz po innych postach. Nie ma funkcji odpowiedz. Poza tym spójrz wyżej jest podany kontakt.
Amanda
2 Lata Temu

Cześć,

Nazywam się Amanda, proszę o odpowiedź za pośrednictwem mojego adresu e-mail. Mam coś bardzo ważnego do przekazania, więc prześlę wam moje zdjęcia  (   gen.amanda246@gmail.com

loading...