Dodaj Temat
W 30 sekund bez rejestracji!

Wejdź na Czat (116 Online)
Czatuj z nieznajomym!

Szukam przyjaciela (wiek i płeć nieważne)

140 Odpowiedźi 26.9K Wyświetleń Ogłoszenia - Szukam
Witam, jestem Agatka (wiem, że sprawia to infantylne wrażenie, ale nie przepadam za swoim imieniem bez zdrobniania) mam 18 lat i szukam przyjaciół, kogoś z kim mogłabym się spotkać, wyskoczyć gdzieś, pogadać, pożartować, spędzić miło czas. Nie mam szczęścia do przyjaźni, zwłaszcza z kobietami(właściwie, to dziewczynami). Zawsze były jakieś kwasy, bardzo często zachowywały się wobec mnie niewłaściwie, zawodziły moje zaufanie albo były bardzo humorzaste, ciągle powodowały jakieś kłótnie i nieprzyjemne sytuacje. Z chłopakami zawsze miałam dobre kontakty, niestety często przyjaciele wyznawali mi, że czują do mnie coś więcej, przez co przyjaźń się sypała. Bardzo dobrze dogaduję się ze znacznie starszymi osobami (około 40-50 lat), przyjaźnię się ze znajomymi moich rodziców, bardzo dobrze mi się z nimi rozmawia, dlatego jestem również zainteresowana takimi znajomościami. 

Robert
9 Miesiące Temu
czesc


Mariusz
9 Miesiące Temu
Cześć odnoszę wrażenie że jesteś bardziej dojrzała od swoich rówieśników co sugeruje że jak na swój wiek jesteś mądrzejsza i masz dobry charakter a na pewno potrafisz myśleć własnym mózgiem a nie wiele jest takich osób brawo chyba że się mylę to mnie popraw
Adrian
9 Miesiące Temu
Hej, mam na imię Adrian, chętnie bym Cię poznał bliżej ale chciałbym sie dowiedzieć skad jestes? Tak na początek :smile: 
Dawid
9 Miesiące Temu
Jak bys chciała pogadać pisz priv

 

Dawid lat 28

Piotr
9 Miesiące Temu
Jestem piotrek mam 32 lata i chetnie cie poznam
Krzysiek
9 Miesiące Temu
Siema siema, 

Jak coś to zostawiam znak że byłem i można sprobowac się zaprzyjaźnić ;)

stanisław
9 Miesiące Temu
hej pogadamy
Andrzej
9 Miesiące Temu
Część Agatka powiedz mi jakie masz hobby? Może znajdziemy wspólny język.
Tomasz
9 Miesiące Temu
Witaj


Kolega
9 Miesiące Temu
Hejka poznamy się?
loading...