Dodaj Temat
W 30 sekund bez rejestracji!

Wejdź na Czat (110 Online)
Czatuj z nieznajomym!

Szukam przyjaciela (wiek i płeć nieważne)

112 Odpowiedźi 13.2K Wyświetleń Ogłoszenia - Szukam
Witam, jestem Agatka (wiem, że sprawia to infantylne wrażenie, ale nie przepadam za swoim imieniem bez zdrobniania) mam 18 lat i szukam przyjaciół, kogoś z kim mogłabym się spotkać, wyskoczyć gdzieś, pogadać, pożartować, spędzić miło czas. Nie mam szczęścia do przyjaźni, zwłaszcza z kobietami(właściwie, to dziewczynami). Zawsze były jakieś kwasy, bardzo często zachowywały się wobec mnie niewłaściwie, zawodziły moje zaufanie albo były bardzo humorzaste, ciągle powodowały jakieś kłótnie i nieprzyjemne sytuacje. Z chłopakami zawsze miałam dobre kontakty, niestety często przyjaciele wyznawali mi, że czują do mnie coś więcej, przez co przyjaźń się sypała. Bardzo dobrze dogaduję się ze znacznie starszymi osobami (około 40-50 lat), przyjaźnię się ze znajomymi moich rodziców, bardzo dobrze mi się z nimi rozmawia, dlatego jestem również zainteresowana takimi znajomościami. 

Robert
1 Tydzień Temu
czesc


Mariusz
1 Tydzień Temu
Cześć odnoszę wrażenie że jesteś bardziej dojrzała od swoich rówieśników co sugeruje że jak na swój wiek jesteś mądrzejsza i masz dobry charakter a na pewno potrafisz myśleć własnym mózgiem a nie wiele jest takich osób brawo chyba że się mylę to mnie popraw
Adrian
1 Tydzień Temu
Hej, mam na imię Adrian, chętnie bym Cię poznał bliżej ale chciałbym sie dowiedzieć skad jestes? Tak na początek :smile: 
Dawid
1 Tydzień Temu
Jak bys chciała pogadać pisz priv

 

Dawid lat 28

Piotr
1 Tydzień Temu
Jestem piotrek mam 32 lata i chetnie cie poznam
Krzysiek
1 Tydzień Temu
Siema siema, 

Jak coś to zostawiam znak że byłem i można sprobowac się zaprzyjaźnić ;)

stanisław
1 Tydzień Temu
hej pogadamy
Andrzej
1 Tydzień Temu
Część Agatka powiedz mi jakie masz hobby? Może znajdziemy wspólny język.
Tomasz
1 Tydzień Temu
Witaj


Kolega
1 Tydzień Temu
Hejka poznamy się?
loading...