Dodaj Temat
W 30 sekund bez rejestracji!

Wejdź na Czat (114 Online)
Czatuj z nieznajomym!

Granie,rozmawianie,spotkanie i może kochanie??? :D

8 Odpowiedźi 2.1K Wyświetleń Humor i rozrywka

Cześć,

Temat jest dość nietypowy, bo związany z grami i pewnie większość tutaj nie korzysta z tego typu rozrywki, ale moim zdaniem zawsze warto spróbować i poszerzyć jakieś umiejętności w tym kierunku, dlatego szukam głównie koleżanki do wspólnego grania, rozmów, spotkań (może coś więcej, dlaczego by nie :wink:). Oczywiście każdy ma swoje życie i różnie ułożony czas, więc ważne żeby ta osoba nie czekała aż ktoś drugi napisze albo nie napisze a potem problem, że nie napisał/a do mnie i wiecznie jakieś żale. Szukam ludzi pozytywnie nastawionych do życia i najlepiej żeby za dużo nie przeklinała ta osoba (nie mam nic przeciwko, ale kultury trochę nie zaszkodzi) :grinning:. Moje wymagania może są dziwne lub nie,bo uważam się trochę za takiego dziwnego gościa, ale przynajmniej mogę sobie mówić, że czymś się wyróżniam dlatego, że nie jestem taki sam jak większość. Co to znaczy? Może ktoś się przekona z czasem ( nie jestem chory, jestem w pełni zdrowy :smile: no chyba, że o czymś nie wiem :open_mouth:). Jak ktoś ma Steam to proszę o podanie nicku lub ID osób zainteresowanych, bądź osoby, które nie posiadają tego a chcą po prostu porozmawiać albo spróbować swoich sił to zachęcam do wysłania maila lub jakichś komunikatorów ( gg,discord,ts itd.) ... cokolwiek żebyśmy mogli się połączyć hihi :wink: aaa jeszcze o sobie mam 25 lat(prawie :grinning:) reszta zależy od dalszej rozmowy :stuck_out_tongue_winking_eye:.


Karolina
4 Lata Temu
Hej, w jakie gry grasz? Jestem dziewczyną, gram w gry, np. WOWa (aktualnie na privie). 
Tajemniczy gość
4 Lata Temu
Hej, nie sądziłem, że ktoś odpisze :grinning: W WoWa też grałem tylko na prywatnym serwerze i w sumie czasem jeszcze wejdę, chociaż ostatnio rzadko :grinning: a tak to jak znajdę czas gram trochę w CSa, trochę w jakieś mmorpg, grałem w lola i myślę czy by znowu nie zacząć, bo ostatnio naszła mnie ochota :grinning: Na jakim privie grasz ?:grinning: Masz może steam'a ?
Karolina
4 Lata Temu

Nie mam steam'a :frowning: Podasz mi może jakieś namiary na siebie? GG lub maila?

Tajemniczy gość
4 Lata Temu

17267095 to moje GG napisz :)

Tajemniczy gość
4 Lata Temu
Moje gg to 17267095, taki zielony kot na avatarze jakby co :D
Tajemnicza Dama
4 Lata Temu
Cześć, jeśli nadal wyczekujesz "tej jedynej odpowiedzi" XD na swoje ogłoszenie, więc oto jestem, mój steam: Jozefa (na avatarze mam matkę smoków). 
Nalia
4 Lata Temu
Temat pewnie dawno już nieaktualny ale jeśli nadal szukasz kogoś do wspólnej gry napisz gg: 67292155
loading...