Dodaj Temat
W 30 sekund bez rejestracji!

Wejdź na Czat (116 Online)
Czatuj z nieznajomym!

Życie

Mam 26 lat i potrzebe porozmawiania z kimś kogo nie znam. Z jakaś kobieta w podobnym wieku  >>

391 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Szukam faceta :)

Hej. Mam na imię Natalia.Jestem 26-letnią energiczną i towarzyską dziewczyną. Uważam siebie za atrakcyjną niebieskooką blondynkę… >>

1.1K Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Szukam fajnej dziewczyny

Szukam spoko dziewczyny do popisania przedział wiekowy 14-17 >>

224 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Szukam dziewczyny do 18 lat

Cześć szukam dziewczyny do 18 lat sam mam 18 najlepiej z województwa Wielkopolskiego lub Zachodniopomorskiego jeśli jesteś… >>

285 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Koleżanka/Kolega

Cześć. Karolina, 23 lata. Szukam kolegi lub koleżanki do popisania w ten smutny jesienny czas. Lubisz czasem pofilozofować?… >>

607 Wyświetleń

10 Odpowiedźi

Niezobowiązująca pogawędka

Hej, hej Jestem Pati, 100% sangwinistka, wiec uwielbiam poznawać nowych ludzi. Szukam chłopaka bądź dziewczyny do luźnej… >>

543 Wyświetleń

11 Odpowiedźi

Popiszę z jakąś miłą kobietą

Cześć, mam 25 lat i chętnie popiszę na dosłownie każdy temat z jakąś miłą kobietą. Możemy pożartować, ale też porozmawiać… >>

508 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Popisze z kimś w nudne wieczory

Hej, mam prawie 22 lata, jestem kobietą i szukam kogoś żeby po prostu mieć czasem z kom pogadać.  Jestem introwertyczką,… >>

653 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Kto z was spędza sylwestra w domu?

Ostatnio paskudna pogoda, dopadło mnie przeziębienie i sylwester przy chusteczkach z czerwonym nosem w czterech ścianach… >>

221 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Szukam jej

Szukam Lidii z Gdanśka z która dzis pisalem 30/12, chetnie utrzymalbym miedzy nami kontakt, jesli sie odezwiesz podam Ci… >>

168 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...