Dodaj Temat
W 30 sekund bez rejestracji!

Wejdź na Czat (107 Online)
Czatuj z nieznajomym!

Sympatycznie;)))

Słuchajcie w tym gąszczu dwie cudne znajomości .Ania z Wrocławia ,podobny wiek,wspólne pasje i od słowa do słowa wymiana… >>

1.7K Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Granie,rozmawianie,spotkanie i może kochanie??? :D

Cześć, Temat jest dość nietypowy, bo związany z grami i pewnie większość tutaj nie korzysta z tego typu rozrywki, ale moim… >>

2.3K Wyświetleń

8 Odpowiedźi

Z nadzieją że znajdę

Cześć. Nie wiem czy tu znajde czego szukam. Jestem facetem 39lat, nie zapuszczony bez brody :) bez brzucha :) bez nałogów,… >>

1.9K Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ślub , wesele

Cześć, Szukam partnera z transportem na wesele które jest we wrześniu, ale już w sierpniu muszę powiedzieć, czy z kims… >>

1.9K Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Poznam kogoś

Elo-eloPoznam kogoś fajnego do poklikania i może nie tylkoJa 17 trochę zakręcona ciekawa wszystkiego myszkaFajnie jak byś… >>

2.2K Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Szukam partnera!

Witam Poznam Pana do rozmowy, spotkań a możliwe, że kiedyś na stałe. Jestem samotną 22 latką, która potrzebuje kogoś z kim… >>

2.5K Wyświetleń

6 Odpowiedźi

Szukam Cię!

Szukam pięknej, młodej, bogatej dziewczyny z cudownym charakterem. Kochającej gotować, podróżować, kochać się i chcącej… >>

1.7K Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Szukam Kobiety, która interesuje się motoryzacją

Cześć, szukam kobiety z którą mógłbym dzielić moją pasję do motoryzacji i nie będzie ona przeszkodą. >>

1.4K Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Szukam chłopaka

Hejka. Jeśli jesteś homoseksualnym chłopakiem tak jak ja to odezwij się na mój e-mail sme1@o2.pl Najlepiej z lubuskiego… >>

617 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Szukam miłości

Hey szukam Miłości na poważnie,mam 19 Lat jestem szczupły 172 cm Niebieskie oczy Nie pale nie pije  >>

1.7K Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...