Dodaj Temat
W 30 sekund bez rejestracji!

Wejdź na Czat (112 Online)
Czatuj z nieznajomym!

Szukam ludzi 40+

Witam, szukam ludzi do popisania w przedziale wiekowym 40-50 lat, chętnie z okolic Wrocławia , lecz niekoniecznie. >>

2.7K Wyświetleń

6 Odpowiedźi

Szukam przyjaciół

Szukam przyjaciół, brakuje mi kogoś z kim mogę się pośmiać i porozmawiać na każdy temat.. Tak po prostu na luzie. Jeśli… >>

720 Wyświetleń

10 Odpowiedźi

Poznam osobę...

Poznam osobę z którą można porozmawiać o wszystkim i o niczym. Osobę dla której rozmowy o życiu są ciekawsze niż samo życie… >>

1.1K Wyświetleń

14 Odpowiedźi

spotkania

Gwarantuję relaks, dyskrecję a co najważniejsze wspólną satysfakcję ze spotkania.rnProszę o kontakt tylko konkretnych i… >>

1.3K Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Mam 23 lata i szukam chłopaka

Szukam kogoś inteligentnego, spokojnego, myślącego przyszłościowo... Opisz siebie w wiadomości. >>

569 Wyświetleń

12 Odpowiedźi

Szukam przyjaciółki przyjaźni Kraków

Szukam tak jak w tytule osoby z ktora można porozmawiać o wszystkim na kazdy temat. Bez oceniania z góry. Tak żeby sie pośmiać,… >>

238 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Młodej szukam

Cześć jestem Wojtek i nie długo będę mieszkał w okolicach Poznania, mam 19 lat, ćwiczę sporty walki, uwielbiam chodzic na… >>

962 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Szukam Oli

Szukam oli z Kielc pisalismy dosc dlugo. Leze w szpitalu mam nadzieje ze sie odezwiesz cos nas rozlaczylo >>

965 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Przyjaciel

Hey! Mam na imię Natalia. Szukam osoby, z którą da się pogadać o wszystkim i niczym. Takiej swojej bratniej duszy. Bo bez… >>

1.8K Wyświetleń

25 Odpowiedźi

Pozdrawiam Tajemniczą Nieznajoma

Pozdrawiam Tajemniczą Nieznajomą 24-latke z dolnośląskiego, opiekunkę maluszków w żłobku Rozmawialiśmy o mojej pracy w kinie..… >>

179 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

loading...