Dodaj Temat
W 30 sekund bez rejestracji!

Wejdź na Czat (113 Online)
Czatuj z nieznajomym!

Rozmowa

Popiszę z kimś, o wszystkim, o sprawach ważnych jak np. wyższość sernika bez rodzynek nad tym z rodzynkami jak i tych mniej… >>

232 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Szukam partnera na stałe

Hej, szukam partnera na stałe. Nie chodzi tu o wygląd ale ważne aby wiedział czego potrzebuje kobieta i także by ją zaspokajał… >>

759 Wyświetleń

6 Odpowiedźi

Szukam dziewczyny

Szukam dziewczyny najlepiej 15-17 lat woj.Mazowiedzkie Jestem wysportowany  >>

61 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Młoda para szuka pani do trójkąta

Jak w tytule, jeśli nie chcesz mój nie musi się angażować, napisz priv bądź mail alamakota19696969@o2.pl >>

74 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Każdy temat

Cześć tu Gabriela mam 27 lat. Chętnie popisze z normalnymi ludźmi na normalne tematy w tym nienormalnym świecie  mile widziane… >>

105 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Chłopak szuka dziewczyny z Krakowa

Cześć. Mam 23 lat, na co dzień studiuje i mieszkam w Krakowie. Szukam dziewczyny,która też cierpi na samotność i chcę zmienić… >>

222 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Szukam miłej koleżanki :))

Bartek (21l.) wyrozumiały, sympatyczny a jak trzeba to i romantyczny. Aktualnie  mieszkam na wyspach i szukam miłej… >>

36 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Rozmowa na temat gier internetowych

Cześć, znalazłam się na tej stronie, ponieważ pilnie poszukuję osoby (do końca dzisiejszego dnia - 15.01), która byłaby… >>

26 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Pomoc w grze internetowej - foe - pilne!

Cześć, nazywam się Luna, naprawdę - nie jestem polką. Przejdę bezpośrednio do rzeczy, znalazłam się na tej stronie, ponieważ… >>

30 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

szukam kobiety z mazowieckiego 33l

Hej pisaliśmy ze sobą mówiłaś, że pracujesz w sklepie i rozmawialiśmy na dość osobiste tematy, oraz śmialiśmy się z dizeciaków… >>

16 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...