Dodaj Temat
W 30 sekund bez rejestracji!

Wejdź na Czat (107 Online)
Czatuj z nieznajomym!

Doskwiera Tobie samotność? Niska samoocena? Inne Kłopoty?

Cześć!Słyszałam, że jestem dobra w zmienianiu ludzi na lepsze, albo pomaganiu im. Jeżeli chcesz spróbować, to chętnie oddam… >>

1.7K Wyświetleń

7 Odpowiedźi

Szukam dziewczyny do pogadania o wszystkim i niczym

Cześć,mam na imię Kacper i mam 22 lata. Poszukuje nietuzinkowej kobiety do rozmowy o wszystkim i niczym. Potrzebuje kogoś… >>

2.9K Wyświetleń

10 Odpowiedźi

Chętnie porozmawiam i wysłucham...

Mam na imię Agata mam 29 lat. Jestem osoba z którą można porozmawiać na każdy temat. Nie jestem desperatką szukającą… >>

2.7K Wyświetleń

8 Odpowiedźi

Szukam przyjaciela/chłopaka

Chętnie poznam jakiegoś miłego  kolegę, a z czasem może coś więcej. *16-18 lat*Najlepiej województwo Lubelskie >>

1.5K Wyświetleń

6 Odpowiedźi

Szukam przyjaznej duszy.

Cześć. Mam na imię Iza i mam 20 lat. Nie jestem osobą ciekawą, śmieszną czy wygadaną. Ostatnio moje zainteresowania się… >>

2.3K Wyświetleń

9 Odpowiedźi

Siemka Dziewczyny :)

No cześć z tej strony Mateusz mam 25 lat. Szukam Dziewczyny żeby sobie popisać czasem o wszystkim czasem o niczym tak spoko… >>

1.6K Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Poznam

Witam panie z wielka ochota chcialbym poznac fajna kobiete,z ktora moglbym porozmawiac na wszystkie tematy,wyskoczyc na… >>

2.5K Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Szukam kogoś do popisania,pośmiania i porozmawiania

Witam,Poszukuje osoby(najlepiej mężczyzny),która chciałaby po pracy popisać,porozmawiać,pośmiać się lub po prostu zwierzyć… >>

1.3K Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Poznam kogoś nowego

Siemanko, nazywam się Jędrek, mam 19 lat, pochodzę z Lubelszczyzny. Interesuję się chemią, lubię spędzać czas na świeżym… >>

1.3K Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Alicjo z Warszawy odezwij się

Hej piękna Alicjo z Warszawy pracujesz w biurze odezwij się mieliśmy się spotkać w grudniu >>

1.2K Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...