Dodaj Temat
W 30 sekund bez rejestracji!

Wejdź na Czat (113 Online)
Czatuj z nieznajomym!

Przyjaźn/ MIłość

Hej mam na imię Mateusz mam 26 chętnie poznam normalna fajna dziewczynę do popisania. Nie lubię palenia i alkoholu. Szukam… >>

153 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Szukam

Ładnej inteligentnej dziewczyny która nie boi się Pracy myśli poważnie o życiu i chciała by mnie poznać mam 26 lat niebieskie… >>

195 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Nudny wieczór

Hej , jestem Klaudia (19 lat ) siedzę właśnie w domu (woj. małopolskie - bliżej się nie określę  ) i w sumie nie wiem co… >>

430 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Chcę poznać

Cześć jestem Marcel, szukam dziewczyny z którą mogę porozmawiać o każdym temacie, możemy się poznać, jak dobrze pójdzie… >>

158 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Szukam sympatycznej dziewczyny

Szukam kogoś sympatycznego z poczuciem humoru w wieku 18-25   Do popisania a może związku >>

253 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Wirtualny ktoś.... obecność bez obecności.

Szukam osoby 35+ z którą mogłabym normalnie popisać, powymieniać się zdaniami. Sam dialog bazujący na literkach. Po prostu… >>

224 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Poznajmy się :)

Jestem wesołą 32latka o niebieskich oczach. Pragnę  kogoś poznać. Jeśli jesteś zainteresowany poważna znajomośćia to… >>

1.1K Wyświetleń

8 Odpowiedźi

Poznam

Hejka jestem Natalia mam 17 lat, chętnie poznam kogoś nowego do popisania/nowych znajomości  ;) >>

367 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

(; Rozmowa, Przyjaźń, Związek.. kto, wie.. ;)

Witaj. Marzy ci się kulturalna Rozmowa, z normalną osobą?  sympatyczna i miła pogawędka o pierdolach i nie tylko? nic prostszego!… >>

207 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Szukam osòbki

Hejka ,mam 14lat i szukam osoby w podobnym wieku która jest otaku lub lubi k-pop.Napisałam już coś podobnego ale wydaje… >>

99 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...