Dodaj Temat
W 30 sekund bez rejestracji!

Wejdź na Czat (107 Online)
Czatuj z nieznajomym!

Szukam do pogadania

Witam, szukam osoby chętnej do porozmawiania o wszystkim i o niczym (byle bez podtekstów erotycznych). Nie ważne czy jesteś… >>

2.6K Wyświetleń

10 Odpowiedźi

Szukam przyjaciela/przyjaciółki

Hej. Jestem Julia i mam 20 lat. Chętnie poznam kogoś nowego... Podam e-mail, chętnie popiszę. Jestem z Wawy. ja.ja24@onet.pl >>

2.4K Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Pogadamy?

HejoJestem Kami, 17 lat ( już, albo dopiero...) Ostatnio trochę rzeczy się posypało, w tym relacje z przyjaciółmi. Szukam… >>

1.2K Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Masz jakiś problem?

Potrzebujesz rozmowy, chcesz wylać swoje żale lub wściekłość? Poprostu porozmawiać lub usłyszeć dobre słowo? Oto jestem:kleko66@wp.pl >>

1.2K Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Rozmowa z Kasią 4.10.18

Kasiu24, jeśli to czytasz to proszę odezwij się, super mi się z Tobą rozmawiało i myślę że Tobie ze mną również.  >>

1.2K Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Szukam koleżanki/dziewczyny

Cześć jestem Mateusz mam 16 lat szukam koleżanki/dziewczyny w wieku 14-16 lat z Zambrowa i okolic. Jestem wysoki, łysy,… >>

1.2K Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Szukam osòbki

Hejka ,mam 14lat i szukam osoby w podobnym wieku która jest otaku lub lubi k-pop.Napisałam już coś podobnego ale wydaje… >>

1.3K Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Wirtualny ktoś.... obecność bez obecności.

Szukam osoby 35+ z którą mogłabym normalnie popisać, powymieniać się zdaniami. Sam dialog bazujący na literkach. Po prostu… >>

1.5K Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Sposób na jesienną deprechę.

Cześć. Nie bardzo wierzę w czat. Zawsze kiedy próbowałam, trafiałam na zboczeńca >>

1.3K Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Nudny wieczór

Hej , jestem Klaudia (19 lat ) siedzę właśnie w domu (woj. małopolskie - bliżej się nie określę  ) i w sumie nie wiem co… >>

1.7K Wyświetleń

7 Odpowiedźi

loading...