Dodaj Temat
W 30 sekund bez rejestracji!

Wejdź na Czat (107 Online)
Czatuj z nieznajomym!

Poszukuję osób do rozmów

Szukam osoby lub osób 39-45 do rozmów o sprawach ludzkich, życiu, pracy, zabawie, sztuce, wrażliwości, pięknie a też o bujaniu… >>

1.8K Wyświetleń

7 Odpowiedźi

Poznam Przyjaciółkę

Hej jestem Dawid, 28 lat. Chciałbym poznać przyjaciółkę lub koleżankę. Mam mnóstwo zainteresowań. Chciałbym gdzieś pójść,… >>

1.8K Wyświetleń

9 Odpowiedźi

Szukam dziewczyny/przyjaciółki w wieku 16-21 lat

Hej, szukam osoby do popisania na różnie ciekawe tematy. Jestem co nie co zabawny ale mało kiedy otwieram się do ludzi.… >>

1.5K Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Znajomości

Hejcia,Mam na imię Szymon (22 lata), jestem tutaj w sumie bez konkretnego powodu. chętnie poznam kogoś nowego- dawno nie… >>

1.4K Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Czy jakaś miła, inteligentna dziewczyna chce popisać ;)

Mam na imię Paweł. Mam 27 lat i jestem z Wrocławia. W tej chwili siedzę sam w domu, słucham kultowej muzyki z lat 80-90'… >>

1.4K Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Szukam osoby do popisania

Cześć jestem Paula, mam 20 lat pochodzę z Kujaw  Szukam otwartej osoby do popisania, w tych czasach łatwiej jest znaleźć… >>

8.2K Wyświetleń

11 Odpowiedźi

Cześć szukam fajnego chłopaka

Czesc mam na imie Wiktoria lat 17 mam czarne dłuższe włosy,prawie czarne oczy i 165cm wzrostu. Szukam fajnego chlopaka  do… >>

1.9K Wyświetleń

9 Odpowiedźi

Poszukuje dziewczyny w wieku 20-25 lat

Hej, jeśli jesteś dziewczyną i szukasz kogoś normalnego to odezwij się Mam 184 cm wzrostu, jestem szczupły, lubię sporty,… >>

1.5K Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Szukam przyjaciółki/dziewczyny

Cześć jestem Michał, szukam dziewczyny z którą mogę porozmawiać o każdym temacie, możemy się poznać, jak dobrze pójdzie… >>

1.6K Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Szukam znajomych może przyjaciół

Hej jestem Gabi chętnie kogoś poznam, mam 16 lat i próbuje otworzyć się na świat oraz ludzi. >>

1.4K Wyświetleń

4 Odpowiedźi

loading...