Dodaj Temat
W 30 sekund bez rejestracji!

Wejdź na Czat (107 Online)
Czatuj z nieznajomym!

Popisanie :)

Hejka, jestem Julka, i mam 14 lat. Chciała bym popisać z kimś, najlepiej z chłopakiem, bo z nimi lepiej mi się dogaduje,… >>

1.7K Wyświetleń

8 Odpowiedźi

Szukam kogoś fajnego

Hejka. Mam na imie Nicola, w rzeczywistości nie mam zabardzo przyjaciol stwierdziłam że może tutaj znajdę kogoś fajnego.… >>

1.7K Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Przyjażń

Hej jestem Kasia, 17 lat. Mam problemy z przyjaciółkami i chciałabym z kimś o tym popisać. I przy okazji poznać jakąś super… >>

2.0K Wyświetleń

6 Odpowiedźi

Znajomość

Hejka, mam na imię Żanetai mam 15 lat, szukam fajnego kolegi w podobnym wieku do mnie >>

195 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Szukam przyjaciela

Cześć jestem Sylwia 13 lat ,szukam przyjaciela z którym na każdy temat można popisać.  >>

2.0K Wyświetleń

7 Odpowiedźi

Kogoś do popisania

Cześć! Szukam kogoś do popisania, może coś więcej... Zależy od ciebie... Rozmowa na wszystkie tematy...  >>

2.5K Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Kobiety

Jeśli jesteś kobietą w wieku 30-42. Zapraszam do rozmowy. Mam 36 lat.. Zwykle cześć do niczego nie zobowiązuje a może przerodzić… >>

1.6K Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Hejka szukam przyjaciółki

Hejka mam prawie 15 lat i szukam przyjaciolki do popisania  od 13 do 16 lat Zainteresowane zgłaszać się :) >>

1.6K Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Szukam przyjaciółki

Cześć jestem Szymon. Czuję się samotny pomimo otaczających mnie przyjaciół więc chcę poznać kogoś kto będzie wstanie utrzymywać… >>

182 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Szukam dziewczyny zeby popisc moze cos wiecej od cb zależy

Witam szukam dziewczyny z ktora moge popisac moze cos więcej ostatnio brakuje mi osoby ktora by mnie podniosla na duchu  >>

1.3K Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...