Dodaj Temat
W 30 sekund bez rejestracji!

Wejdź na Czat (107 Online)
Czatuj z nieznajomym!

Depresja, samotnosc i codzienne problemy

Hej,bardzo potrzebuje z kims porozmawiac. Walcze z depresja i samotnoscia od kilku lat, mimo, ze mam wokol siebie bardzo… >>

2.2K Wyświetleń

6 Odpowiedźi

Poszukiwana/y

Szukam osoby, z którą mogłabym popisać. Jestem introwertykiem. W życiu codziennym unikam kontaktów, przez co spędzam całe… >>

2.1K Wyświetleń

9 Odpowiedźi

Szukam współtwórcy muzyki

Chcę śpiewać. Szukam producenta/ mixmastera/ muzyka >>

1.3K Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Nieznajoma

Hej. Jestem samotną kobietą w wieku 29 lat. Mimo, że mam wokół siebie wielu ludzi, to czuję się bardzo samotna. Czuję pustkę… >>

4.4K Wyświetleń

10 Odpowiedźi

Szukam ładnej koleżanki

Hej, jestem przystojnym 32-latkiem, 177 cm, z zarostem. Szukam ładnej koleżanki z Poznania i okolic. Zależałoby mi, żeby… >>

1.3K Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Szukam znajomych

Hej, jestem 36 letnią kobietą, poszukuję znajomych, koleżanki,  przyjaciółki,  przyjaciela, bratniej duszy do… >>

3.2K Wyświetleń

9 Odpowiedźi

Szukam dziewczyny

Hej! Jestem Marcel. Mam 15 lat i mieszkam w Sosnowcu. Poszukuje kogoś, z kim mógłbym porozmawiać o wszystkim, pośmiać się… >>

258 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Fobia społeczna

Witam mam poważny problem z ...tak naprawde życiem ...nie mam z kim porozmawiać . Jeśli chciałabyś/ałabyś ze mną popisaćto… >>

2.0K Wyświetleń

6 Odpowiedźi

Szukam kolegi/ przyjaciela/ chłopaka!

Witam Poznam Pana do rozmowy, spotkań a możliwe, że kiedyś na stałe. Jestem samotną 22 latką, która potrzebuje kogoś z kim… >>

2.4K Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Szukam dziewczyny z którą mogę pogadać o wszystkim

Cześć mam na imię Piotr mam 25 lat jestem z Poznania szukam dziewczyny z którą mogę pogadać o wszystkim i o niczym liczę… >>

1.6K Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...