Dodaj Temat
W 30 sekund bez rejestracji!

Wejdź na Czat (107 Online)
Czatuj z nieznajomym!

Hejo :)

Hejka. Szukam kogoś do ciekawej rozmowy ( jednej albo kilku ). Bez podtekstów i różnych tego typu rzeczy. Może być chłopak… >>

1.9K Wyświetleń

9 Odpowiedźi

Porozmawiam

Może i ty masz problemy w związku i czujesz się samotny w tym świecie ...porozmawiam z kobietą i mężczyzną >>

1.9K Wyświetleń

8 Odpowiedźi

Hejka :)

Cześć. Z chęcią poznam kogoś chętnego do rozmowy bez podtekstów itp. Bez różnicy chłopak, czy dziewczyna. Najlepiej w wieku… >>

1.4K Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Zdrada

Witam. Pomyślałam że moze znajdzie się osoba która kiedyś zdradziła i chciałaby podzielić się co zrobić żeby nie czuć się… >>

1.8K Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Znajomość na poważnie

Cześć,  chętnie poznam kobietę wykształconą w wieku 24-33 lata z woj śląskiego myślaca poważnie o życiu,Robert   >>

1.8K Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Poszukuje 2 połówki

Helloł mam na imię Mateusz liczę sobie 22 wiosen,mam 176/7cm wzrostu,interesuje się dowiesz się jak mnie poznasz.Pisze tu… >>

1.4K Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Pozdrawiam młodą panią nauczycielkę matematyki :)

Przed chwilą skończyliśmy rozmowę, humor poprawiony, miła rozmowa, mam nadzieję że jeszcze się tu spotkamy :) >>

1.5K Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Szukam kogoś do popisania

Hej, mam 18 lat i szukam kogoś z kim możnaby było normalnie popisać, bez podtekstów.. płeć obojętnie, a wiek najlepiej 17-19 >>

218 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Hej

Chciałabym z kimś porozmawiać. Tak po prostu, bez podtekstów. Płeć jest mi obojętna, wiek podobnie. Czekam na wiadomość.Paulina >>

3.0K Wyświetleń

14 Odpowiedźi

Kobieta piszukuje kobiety

Jeśli masz piękny umysł ..potrzebujesz drugiej kobiety która da Ci ukojenie i spełnienie..odezwij się.. >>

1.8K Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...