Dodaj Temat
W 30 sekund bez rejestracji!

Wejdź na Czat (107 Online)
Czatuj z nieznajomym!

Nudy popiszcie

Szukam osoby do pisania nie wazne k/m Seriale/anime/Filmy wiek 23 jak wazny -.- >>

2.4K Wyświetleń

6 Odpowiedźi

Depresja

Poszukuję osób z depresją lub innymi problemami, chciałabym abyśmy podzielili się nimi nawzajem. W wielu wypadkach rozmowa… >>

5.9K Wyświetleń

33 Odpowiedźi

Szukam kolegi/chlopaka

Cześć, Szukam kolegi/ chłopaka w wieku 21, 22 lub 23 lat. Z woj. Łódzkiego. Czekam na zainteresowanych, Oferuję poważną… >>

2.9K Wyświetleń

7 Odpowiedźi

Szukam ciekawych znajomości

Szukam kogoś, z kim mogłabym po prostu porozmawiać - bez wchodzenia na tematy seksu czy wypytywania mnie o rozmiar biustu… >>

1.8K Wyświetleń

6 Odpowiedźi

Szukam ciekawego rozmówcy

Szukam kogoś ciekawego do pogadania, najlepiej z jakimiś zainteresowaniami (sama np. rysuje i amatorsko pisze). >>

1.6K Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Szukam kogoś do popisania (Dawid)

Hej. Jestem Dawid. Szukam kogoś do popisania. Fajnie byłoby gdyby to była dziewczyna która lubi muzykę, grafikę, wzornictwo… >>

1.4K Wyświetleń

6 Odpowiedźi

Poznam kogoś ciekawego

Hej jestem Ania mam 17 lat bardzo chętnie poznam kogoś z kim można będzie normalnie porozmawiać (nie zb)  >>

1.6K Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Poznam kogoś ciekawego i otwartego

Cześć, mam na imię Karolina mam 18 lat. Chętnie poznam /porozmawiam z kimś (19+), kogo interesują różnorodne tematy, niekoniecznie… >>

1.7K Wyświetleń

9 Odpowiedźi

Hey, szukam osoby do popisania o wszystkim... problemach i życiu.

Hey, szukam osoby do popisania o wszystkim... problemach i życiu. 14-17 lat, (15).Lubię muzykę gatunku rock, książki, bieganie...  >>

1.8K Wyświetleń

7 Odpowiedźi

Szukam dziewczyny myślącej

Szukam dziewczyny myślącej... mającej coś sensownego do powiedzenia z jakimś może hobby, wiedzą, mającą trochę czasu na… >>

39.0K Wyświetleń

14 Odpowiedźi

loading...