Dodaj Temat
W 30 sekund bez rejestracji!

Wejdź na Czat (113 Online)
Czatuj z nieznajomym!

Tragedia

Dzisiaj utknęłam w windzie na dwie godziny z moim facetem i z gościem, z którym sypiam od trzech miesięcy. >>

563 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Ukryte blizny

Ostatnio jestem bardzo przygnębiona. Pocięłam się cyrklem. Chciałabym pogadać z kimś o podobnym problemie. >>

1.3K Wyświetleń

10 Odpowiedźi

Anglia:)

Hej. Piszr tu ktos z Angli? Ja jestem Michał i mieszkam w Bournemouth . Pozdrowka >>

326 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Jest ktoś normalny z naciskiem na normalny do popisania?

Popisania, bez jakiś erotycznych tematów, bez olewania ortografii i interpunkcji, bez ciągłego proszenia o obwody, kolor… >>

1.7K Wyświetleń

19 Odpowiedźi

Pogadamy?

Hey, mam na imię Majka, szukam kogoś z kim mogłabym porozmawiać, zaprzyjaźnić się...... >>

1.7K Wyświetleń

15 Odpowiedźi

Rozmowa z normalnymi

Hej mam 21 lat szukam normalnych facetów do rozmowy którzy nie piszą o seksie. Jestem kobietą która lubi rozmawiać i nawiązywać… >>

699 Wyświetleń

6 Odpowiedźi

Szukam znajomych

Szukam znajomych po prostu do fajnego wspólnego spędzania czasu-nawet jeśli sytuacje życiowe nie pozwalają na szalone wyjścia.… >>

686 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Czy jestem ładna?

Witajcie! Mam taki problem i chciałabym usłyszeć opinie płci przeciwnej, ponieważ mam kompleksy na temat swojego wyglądu,… >>

1.5K Wyświetleń

11 Odpowiedźi

Jak skutecznie szukać pracy?

Cześć! Mam pytanie do osób, które znalazły fajną pracę. Jak szukać by nie trwało to wieki? Odrn roku wysyłam CV i to do… >>

417 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Kobieca, sympatyczna 31latka

Sympatyczna 31latka pragnie poznac milego,kulturalnego Pana powyzej 30lat. Nadia Pozdrawiam >>

735 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

loading...