Dodaj Temat
W 30 sekund bez rejestracji!

Wejdź na Czat (107 Online)
Czatuj z nieznajomym!

Nietypowa sytuacja w windzie...

Dzisiaj jechałem sam windą, kiedy weszła do niej naprawdę piękna dziewczyna, która rozmawiała przez telefon. Po wejściu… >>

1.6K Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Czy jestem ładna?

Witajcie! Mam taki problem i chciałabym usłyszeć opinie płci przeciwnej, ponieważ mam kompleksy na temat swojego wyglądu,… >>

6.2K Wyświetleń

20 Odpowiedźi

Szukam dziewczyn do filmu

Szukam dziewczyn zainteresowanych udziałem w filmie. Tylko konkretne zgrabne osoby. Poważna kasa, możliwość rozwinięcia… >>

2.1K Wyświetleń

6 Odpowiedźi

Jest ktoś normalny z naciskiem na normalny do popisania?

Popisania, bez jakiś erotycznych tematów, bez olewania ortografii i interpunkcji, bez ciągłego proszenia o obwody, kolor… >>

5.8K Wyświetleń

30 Odpowiedźi

Tragedia

Dzisiaj utknęłam w windzie na dwie godziny z moim facetem i z gościem, z którym sypiam od trzech miesięcy. >>

2.2K Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Ukryte blizny

Ostatnio jestem bardzo przygnębiona. Pocięłam się cyrklem. Chciałabym pogadać z kimś o podobnym problemie. >>

18.5K Wyświetleń

12 Odpowiedźi

Anglia:)

Hej. Piszr tu ktos z Angli? Ja jestem Michał i mieszkam w Bournemouth . Pozdrowka >>

1.4K Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Pogadamy?

Hey, mam na imię Majka, szukam kogoś z kim mogłabym porozmawiać, zaprzyjaźnić się...... >>

4.6K Wyświetleń

18 Odpowiedźi

Rozmowa z normalnymi

Hej mam 21 lat szukam normalnych facetów do rozmowy którzy nie piszą o seksie. Jestem kobietą która lubi rozmawiać i nawiązywać… >>

2.0K Wyświetleń

8 Odpowiedźi

Szukam znajomych

Szukam znajomych po prostu do fajnego wspólnego spędzania czasu-nawet jeśli sytuacje życiowe nie pozwalają na szalone wyjścia.… >>

2.5K Wyświetleń

5 Odpowiedźi

loading...